Philip von Schantz färglitografi

168938

SCHANTZ, Philip von (1928-1998) (2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera; oramade

Budhistorik (14 bud)
621682
1 300
619505
621679
619505
621678

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.