Evert Lundqvist etsning

168933

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Landskap med hus, signerad Evert Lundqvist, 2/50, etsning, 28x16 cm

Evert Lundqvist etsning

Budhistorik (6 bud)
625934
550
624337
500
624221
450
621586
618931

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.