Ljusstakar i tenn

168930

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, gustaviansk stil, höjd 21 cm

Lagningar och skador

Diverse

Ljusstakar i tenn

Budhistorik (14 bud)
626227
1 900
625594
1 800
626226
1 700
625594
1 600
625593

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.