Sven "X-et" Erixson" blandteknik

168929

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Landskapsbild från Tetuan, signerad och daterad Sven Erixon -54, blandteknik på papper, 23x31 cm

Konst, Måleri

Sven

Budhistorik (10 bud)
615816
2 600
624895
2 400
615816
621291
615816
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.