Skrin i silver

168925

SKRIN, silver, otydliga stämplar, höjd 4, 20x10 cm, vikt ca 474 g

Bucklor

Silver

Skrin i silver

Budhistorik (13 bud)
625109
625259
625109
1 900
625257
1 800
625109
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.