Vinglas 1800-tal

168923

VINGLAS, 2 st, 1800-tal, med luftbubblor i foten, höjd ca 17 cm

En med fotnagg

Glas, Servisglas

Vinglas 1800-tal
Budhistorik (7 bud)
626214
650
626220
650
626214
500
626215
450
626214

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.