Skospännen lås 1800-tal

168921

SKOSPÄNNEN, 2 par, fasetterade glasstenar resp slipat stål, LÅS till pararmband, rocailler och lila glasstenar, 1800-tal, oädel metall

Stålet med rost, låsen med smärre skador, stenarna med hack

Fashion, Guld/Smycken

Skospännen lås 1800-tal
Budhistorik (6 bud)
626211
550
626132
500
626132
450
625943
625939

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.