Eric Hallström oljemålning

168915

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):"Minne från Lappland", ritande pojke, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 36x45 cm

Konst, Måleri

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

624823
4 400
615818
4 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.