Koppar med fat Kina

168908

KOPPAR med fat, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, olika dekorer emaljfärger och guld, monogram AJ

Nagg, en kopp med fat lagad

Orientaliskt, Porslin

Koppar med fat Kina

Budhistorik (40 bud)
626095
9 000
626117
9 000
626095
8 800
626116
8 600
626095
8 400

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.