Anna Cervin oljemålning

168907

CERVIN, Anna (1878-1972): Pojke i sjömanskostym, signerad Anna Cervin 1915, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Anna Cervin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

626028
625989
550
621417
500
618038

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.