Harry Fahlström oljemålning

168905

FAHLSTRÖM, Harry (1904-1977): Solrosor, signerad Harry Fahlström, olja på pannå, 73x60 cm

Konst, Måleri

Harry Fahlström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
626078
2 600
626077
2 400
626074
625599
626073

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.