Golvur 1800-talets första hälft

168903

GOLVUR, 1800-talets första hälft, mahogny, höjd 203 cm, 2 lod, pendel samt nyckel medföljer

Smärre fanérskador, urtavlan med slitage

Klockor/Ur

Budhistorik (14 bud)
625234
626070
625234
3 800
625288
3 600
625234
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.