Takarmatur i glas och metall

168893

TAKARMATUR, 1900-tal, glaskupa med metalldekor, höjd 67 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Takarmatur i glas och metall
Budhistorik (10 bud)
624739
624854
950
624739
624853
750
624739
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.