Johannes Olsson blandteknik

168882

OLSSON, Johannes (född 1945): Sittande dam, signerad och daterad Johannes O 1971, blandteknik på papper, 64x49 cm

Konst, Måleri

Johannes Olsson blandteknik

Budhistorik (5 bud)
624023
623217
623216
500
621673
616732

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.