Oidentifierad konstnär olja

168871

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Tomte i månljus, signerad Th. Rasmussen, olja på duk, 33x45 cm

Färgbortfall, ytslitage

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (10 bud)
622832
4 400
624848
4 200
622832
615850
3 600
615849

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.