Waldemar Nyström oljemålning

168862

NYSTRÖM, Waldemar (1864-1924): Blomsterstilleben, signerad och daterad Wald Nyström -45, olja på pannå, 41x33 cm

Konst, Skulptur

Waldemar Nyström oljemålning

Budhistorik

2013-02-08 kl 22:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.