Oljemålning med fiskebåtar 1800-tal

168855

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kustbild med fiskebåtar, otydligt signerad, olja på pannå, 25x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (33 bud)
624430
12 000
624440
11 500
624430
9 400
624274
9 200
624274
7 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.