John Sowden akvarell

168854

SOWDEN, John (1838-1926): "York, signerad John Sowden, akvarel och blyerts på papper, 18x13 cm

Konst, Måleri

John Sowden akvarell

Budhistorik (19 bud)
626105
626098
1 400
626093
1 300
626089
626034

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.