Katarina Hård oljemålning

168844

HÅRD, Katarina (Född 1954): "Färd", signerad och daterad atergo Katarina Hård -2000, blandteknik på duk, 39x39 cm

Konst, Måleri

Katarina Hård oljemålning

Budhistorik (13 bud)
626015
626017
626015
1 900
626014
1 800
626014
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.