Vilande arbetshästar oljemålning

168842

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vilande arbetshästar, signerad Marlinez, olja på pannå, 23x33 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
624843
624840
624839
1 900
624838
1 800
624836
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.