Yrjö Edelmann färglitografi

168835

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Lotta i sängen, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 51x72 cm

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (23 bud)
626004
1 900
625998
1 800
626003
1 700
625998
1 600
626002

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.