Ann och Göran Wärff fat Kosta

168830

FAT, i metallställning, Ann och Göran Wärff, Kosta 1960-talets slut, dekor i blått och grönt, signerad Kosta Wärff Unik 451, höjd 53 inklusive ställ, diameter 30 cm

Glas, Konstglas

Ann och Göran Wärff fat Kosta
Budhistorik (4 bud)

630302
1 600
626764
626764
622848

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.