Jan Balet litografi

168815

BALET, Jan (1913-2009): Familj vid strand, signerad och numrerad 296/300, litografi, 63x47,5 cm

Gulnader

Jan Balet litografi

Budhistorik (2 bud)

624535
623908

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.