Jan Balet litografier

168812

BALET, Jan (1913-2009): (2) "Patisserie boulangerie", "Blanchisserie", signerad och numrerade 78/300, litografier, 35x45 cm vardera

Jan Balet litografier

Budhistorik (27 bud)
624636
624644
624636
624641
1 900
624636
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.