Bo Åke Adamsson litografi

168811

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Harlequin, signerad Bo Åke Adamsson, 225/250, färglitografi, 63x47 cm

Bo Åke Adamsson litografi

Budhistorik (8 bud)
624375
650
624324
600
623501
550
623482
500
622008
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.