Bord 1700-tal

168808

BORD, 1700-tal, betsad furu, höjd 71, 87x58 cm

Smärre ytskador

Bord 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

627623
1 400
617312
1 300
617312
617309

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.