Thomas James Lloyd gouache

168804

LLOYD, Thomas James (1849-1910): "Bats", signerad och daterad Tom Lloyd 1896, gouache, 40x80 cm
Säljes till förmån för Djurens Rätt

Välgörenhet, Konst, Måleri

Thomas James Lloyd gouache

Budhistorik (20 bud)
624787
5 000
624778
4 800
624778
4 600
624746
4 400
624723
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.