Skinnfåtölj

168797

FÅTÖLJ, enligt uppgift Österrike, 1900-talets första hälft, läderklädsel

Klädseln med slitage och skador, nyrenoverad

Skinnfåtölj

Budhistorik (11 bud)
627574
3 200
626738
625053
2 800
625052
2 600
622652
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.