Partnerdesk björk

168791

PARTNERDESK, 1800-tal, björk, höjd 77, 155x100 cm, nyckel finns

Fanérskador, listdel saknas, ett beslag saknas

Partnerdesk björk

Budhistorik (62 bud)
627544
28 000
627538
27 000
627543
27 000
627538
26 000
627537
25 000

Slutpris SEK:
28 000
2 682 EUR, 3 150 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.