Marianne Ågren olja

168788

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Siesta vid havet", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 116x97 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren olja

Budhistorik (2 bud)

616269
615683

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.