Bordsur brons

168787

BORDSUR, Louis XVI-stil, stensockel och delvis förgylld brons, emaljerad urtavla, höjd 43 cm, pendel finns

Skador, nyckel saknas, lösa delar, urtavla med en spricka

Klockor/Ur

Bordsur brons

Budhistorik (6 bud)
624631
3 200
616776
615384
2 800
614362
2 600
614362

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.