Marianne Ågren olja

168785

ÅGREN, Marianne (Född 1943): Blommande körsbärsträd - Österlen, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 121x89 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren olja

Budhistorik (27 bud)
624725
8 200
624722
8 000
624719
7 800
624711
7 600
624718
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.