Marianne Ågren olja

168783

ÅGREN, Marianne (Född 1943): Trio, signerad Marianne Ågren, olja på duk,115x128 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren olja

Budhistorik (33 bud)
624687
11 500
624686
11 000
624685
10 500
624682
10 000
624681
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.