Arvid Öström olja

168781

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Vårblommar, signerad A.Öström, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Arvid Öström olja

Budhistorik (18 bud)
616867
617677
1 900
616867
1 600
616839
616866

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.