Arvid Öström oljemålning

168778

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Sommarblommar, signerad A.Öström, olja på pannå, 31x24 cm

Konst, Måleri

Arvid Öström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
624376
1 300
616837
624374
616837
750
624371
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.