Snedklaffsekretär 1800-tal

168766

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, björk, intarsia, höjd 104, 113x45 cm, nyckel finns

Sprickor, smärre ytskador

Snedklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
627191
3 200
627185
627184
2 800
627182
2 600
627180

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.