Svepask

168764

SVEPASK, 1800-tal, blåmålad med polykrom dekor, längd 43 cm

Ytskador, slitage

Diverse

Svepask

Budhistorik (15 bud)
624439
623883
623883
623530
950
619413
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.