Francois-Xavier Lalanne färglitografi

168753

LALANNE, François-Xavier (1927-2008): Petit fauteuil polymorphe, signerad och daterad F Lalanne 75, 71/100, färglitografi, bladstorlek 66x50 cm

Budhistorik (11 bud)
615585
850
624549
615585
750
624315
700
615585
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.