Hans Erik Eriksson olja

168751

ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Stadsgården, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 87x121 cm

Konst, Måleri

Hans Erik Eriksson olja

Budhistorik (7 bud)
623068
1 400
620652
1 300
620652
617088
450
617086

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.