Carl Brandt olja

168749

BRANDT, Carl (1852-1930): Vintermotiv, olja på duk, signerad Carl Brandt, 90x124 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt olja

Budhistorik (38 bud)
624667
11 000
624380
10 500
624666
10 000
624380
9 800
624665
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.