Marianne Ågren oljemålning

168743

ÅGREN, Marianne (född 1943): Komposition med kvinna, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 45x37 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning
Budhistorik (17 bud)
624544
2 400
623707
624542
623707
1 900
620433
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.