Jan Manker färgserigrafi

168741

MANKER, Jan (född 1941): Komposition, numrerad och signerad 21/35 Jan Manker, färgserigrafi, 75x55,5 cm

Blad med smärre skada

Jan Manker färgserigrafi

Budhistorik (1 bud)

624227
2013-02-08 16:15:51

2013-02-08 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.