Kannor vas

168739

KANNOR, 2 st., varav en med lock, VAS, Stig Lindberg, Gustavsberg studio, stengods, höjd 16-24 cm

Sprickor, nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Kannor vas

Budhistorik (17 bud)
624585
1 900
624219
1 800
623681
1 700
624218
1 600
623681
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.