Senbarock byrå

168722

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad i mahogny och rotfaner, tvålådig, höjd 67, 66x46 cm

Senare nyckelbrickor, senare ben, sprickor och fanerskador, lås saknas

Senbarock byrå

Budhistorik (20 bud)
627102
5 400
625131
5 200
627100
5 000
625131
4 800
627098
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.