Bojan Kina porslin

168720

BOJAN, med lock, porslin, troligen Korea, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 29 cm

Skador, sprickor, nagg

Orientaliskt, Porslin

Bojan Kina porslin

Budhistorik (17 bud)
623012
623698
623012
623695
950
623012
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.