Damarbetsbord nyrokoko

168719

DAMARBETSBORD, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, nyckelbricka i ben, höjd 77,5, 64x43 cm

Nyckel saknas, ytskador, sprickor

Damarbetsbord nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
627068
626684
900
626683
850
622000
619587
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.