Gustav Arne oljemålning

168710

ARNE, Gustav (född 1925): Stilleben, signerad G Arne, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (30 bud)
623689
4 800
623688
4 600
623686
4 400
623684
4 200
623682

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.