Diverse modellfordon

168703

MODELLFORDON, cirka 35 st, 1950-60-tal, bl a Schuco "Piccolo" 12 st i originalförpackningar, Lesney mm

Slitage och skador

Leksaker

Diverse modellfordon

Budhistorik (11 bud)
622524
1 900
617801
1 800
613687
1 700
617800
1 700
613687
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.