Esaias Thorén pastell

168701

THORÉN, Esaias (1901-1981): Stilleben med vaser, signerad och daterad E. Thorén 47, pastell, 31x47 cm

Konst, Måleri

Esaias Thorén pastell

Budhistorik (4 bud)

625186
620752
616158
616157
950

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.