Oidentifierad konstnär olja

168692

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Porträtt av elegant herre, olja på duk, 76x63,5 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (8 bud)
622543
9 000
622542
622534
622533
1 700
622165
1 600

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.